UA-75586922-2
Tootegrupid

Ettevõttest

OÜ Satcom on Eesti kapitalil põhinev elektrimaterjalide, kaablite, valgusallikate, valgustite, nõrkvoolutoodete ja installatsioonimaterjalide hulgimüügi, projektimüügi ja maaletoomisega tegelev ettevõte, mis loodi 2001 aastal. 

Meie klientideks on jaekauplused, teised hulgimüüjad ja paigaldusfirmad. Meie tootevalikus on üle 2500 erineva artikli ja enamik neist on püsivalt laokaubana olemas, mis tagab klientidele kiired tarned.

Elektri- ja ehitusmaterjalide jaemüüjatele pakume laia valikut nii kodukasutajatele kui professionaalidele mõeldud elektri- ja installatsioonimaterjale, valgusteid, valgusallikaid ning nõrkvoolutooteid. 

Paigaldusklientidele pakume laia valikut televisiooni-, arvuti-, telefoni- ja valvevõrkude komponente ning võrkude ehitusel ja hooldusel kasutatavaid kaableid, tööriistu ning muid tarvikuid. Samuti on meie tootevalikus palju erinevaid elektri- ja installatsioonimaterjale.

Oma tegemistes püüame alati olla kliendikesksed ja hindame kõrgelt klientide ja tarbijate poolset tagasisidet ning nõuandeid toodete, tootevaliku ja töökorralduse kohta. Oleme alati valmis nõu ja jõuga aitama kliente väljapanekute ja stendide tegemisel ning kampaaniate korraldamisel. 

Olles otsekontaktides paljude tootjatega Euroopas ja mujal maailmas suudame pakkuda konkurentsivõimelist hinnataset ja kiireid tarneid. Asume Tallinna servas Mõigu Tehnopargis, kus meil on ca 1800m2 suurene kaasaegne lao- ja büroohoone.

Meie eesmärgiks on olla oma klientide jaoks laia valikut ja soodsat hinda pakkuv koostööpartner pannes erilist rõhku heale teenindusele ja mugavale asjaajamisele.

 

Sinu Satcom